Hakkımızda

RAPİDO  BİLİŞİM  MİMARLIK  SANAYİ ve TİCARET  LTD. ŞTİ. 

Tasarım ve Beceri Atölyelerinde  ve  Z-Kütüphanelerde  kullanılacak malzemeler , donatım ,  tadilat ve yapım işleri   M.E.B  2019 teknik şartnamelerinde detaylı olarak belirtilmiş olup kurulacak tüm tasarım ve beceri atölyeleri ile z-kütüphaneler bu standart içinde yapılmalıdır.


Fakat düşük bütçe öngörülerekte ilgili okullar kendi bütçelerini oluşturarak TASARIM VE BECERİ ATÖLYELERİNİ okullarına 2023 vizyonu çerçevesinde kazandırabilirler.

RAPİDO BİLİŞİM MİMARLIK  olarak  TASARIM VE BECERİ ATÖLYELERİNİZİ  & Z-KÜTÜPHANELERİNİZİ , işinde uzman kadrolarımızla sizin isteklerinizi dinledikten, yerinde keşif yaptıktan ve gerekli ölçümleri aldıktan sonra isteğinize bağlı olarak  MEB teknik şartnamesine  %100 uyumlu sınıfınıza özel çizim ve tasarım destekli olarak  tecrübelerimizlede birleştirip bütçenizi aşmayacak şekilde bir teklif sunuyoruz.... Gerisinide sizin kararınıza bırakıyoruz ...

Lise , Ortaokul ve İlkokullarda  Türkiyemizin her ili , ilçesi ve köyünde Tasarım ve Beceri Atölyelerini  %100 M.E.B  2019 şartnamesine  uyumlu  ( TBA  Şartnamesi ) (  Ahşap ve Metal Atölyesi - Drama ve Eleştirel Düşünce Atölyesi - FETEM Atölyesi - Görsel Sanatlar Atölyesi -Müzik Atölyesi - Salon Sporları Atölyesi - Yaşam Becerileri Atölyesi , Yazılım  ve Robotik Kodlama Atölyesi   olarak 8 farklı kalemde  45-50 m2 lik sınıflarda tüm devlet ve özel okullarda uygulamalarımızı  Autocad ve 3D Max  çizim destekli olarak siz sayın müdürlerimize herhangi bir ücret talep etmeden her sınıfa özel olarak tasarlayıp bütçenizide düşünerek  kurulumunu ve donatımını anahtar teslim olarak yapıyoruz.


Bünyemizdeki mimar , iç mimar , grafiker - imalatçı ve ithalatçı iş ortaklarımız ve deneyimli ustalarımızla 2014 yılından bu yana  300 adet üzeri okulda yaptığımız tüm Z-Kütüphaneler - Tasarım ve Beceri Atölyelerini %100 memnuniyetle uygulamaktan gururluyuz. Bugüne kadar hayata geçirdiğimiz tüm Tasarım ve Beceri Atölyeleri ve Z-Kütüphaneler en büyük kazanımımızdır.


Aldığımız tüm işleri küçük büyük demeden tüm sorumluluğunu ve yükünü sırtınızdan alıp size hem zaman , hemde bütçe bazında kazanç sağlamak birinci hedefimiz ve arzumuzdur.


Unutmadan sayın müdürlerimiz ve  öğretmenlerimiz sizdende bir isteğimiz olacak  meslektaşlarınıza  ve iş arkadaşlarınıza uyguladığımız projelerimizden eğer memnun kaldıysanız bizleri tavsiye etmeniz  , aksi bir durum söz konusu ise eleştirmenizdir... Şimdiden teşekkürler .....  


Mimarlarımız   Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi  / Beşiktaş  1988-1992 mezunlarıdır .  Mezuniyetlerinin sonrasında  A.B.D ' de eğitimlerine mimari tasarım ve uygulamalarına yönelik çalışmalarla devam ettikten sonra mesleklerini  çeşitli firmalarda çalışarak sürdürmüşlerdir. 2003 yılından bu yana RAPİDO BİLİŞİM MİMARLIK  firmasında faaliyetlerini sürdürmektedirler. Üstlenilen  tüm işlerde tasarımlar bilgisayar destekli çizimlerle  gösterilmekte , gerek AutoCad gerekse  3Ds MAX programları etkin biçimde sunumlarımızda kullanmaktadır.


Kalite odaklı bir çalışma yapısına sahip firmamızda öncelikli hedefimiz isteklerinizi dinlemek ve anlamaktır. Hızla değişen günümüz şartlarında deneyimlerimizle işin içinde olan bir danışmanınız olarak uzman kadrolarımızla size en iyiyi sunmak için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.